What's new?
Od 17.11 nie planuje notek! Bo to mi po prostu nie wychodzi.

Od 29.10.2014 zaczynam wykonywać wybrane zamówienia.

Szablon widnieje od 28.04.2016. Wykorzystane instrukcje zostały umieszczone w podstronie Credits.

Szablon powinien działać we wszystkich przeglądarkach (działa najlepiej w Google Chrome oraz Operze, z Mozillą Firefox i Safari będę niedługo walczyć) i w większości rozdzielczości (sprawdzałam to kilka razy).

Recomend
Brak znanych mi imprez. :(

005. It's everything you wanted


Część kochani. Po raz kolejny nie mam dla Was za wiele, ale to wszystko przez to, że w końcu wróciła (chociaż trochę) wena na pisanie pracy licencjackiej. Muszę ją skończyć przed wrześniem, także staram się skupić głównie na niej.
Czy coś się wydarzyło ciekawego? W sumie nie. Pogoda jest całkiem niezła, chociaż przez ostatnie dni padało co najmniej 1-dną godzinę dziennie. Poza tym, zastanawiam się co zrobić dalej ze swoim życiem. Szczególnie, że wciąż myślę o... O pewnej osobie i nie daje mi to spokoju. Cóż... Mniejsza z tym.
Ostatnio przeglądałam stare wpisy na Unfaithful Heaven, które miałam okazję tam napisać. I powiem szczerze, że momentami brakuje mi tej lekkości z jaką wtedy pisałam. Teraz staram się wyważyć każde słowo, żeby wszystko było... Jak najbardziej poprawne.
Dobra... Przejdźmy do rzeczy, które przygotowałam dla Was na dziś. Jest to jedna sygnatura, jedna koloryzacja i dwa tutoriale. Mam nadzieje, że wszystko przypadnie Wam do gustu.
Jak zwykle proszę o propozycję na kolejną notkę. Umieśćcie je w komentarzach. :)


Sygnatura / Signature:


Koloryzacje /  PSD Coloring:
(kliknij na obrazek, aby pobrać / click on the picture to download)

Video Tutorial:
(kliknij na obrazek, aby przejść do video / click on the picture to move to video)  


Na koniec chciałabym Was poprosić, po raz kolejny, i zachęcić do dwóch rzeczy.
Jeśli spodobał Wam się mój blog i uważacie go za godnego polecenia, to możecie zagłosować na niego w Rankingu Sierpnia Katalogu Graficznego. Natomiast jeśli uważacie, że to co robię jest przydatne i ciekawe, to zagłosujcie na mnie w TOP 10 Grafików Lata, również organizowany przez Katalog Graficzny. W TOP 10 można głosować na więcej niż jednego grafika, także zapoznajcie się ze wszystkimi nominowanymi.
Dziękuję Wam za wszystkie oddane na mnie do tej pory głosy, jak i za te, które jeszcze od Was dostanę.
No i jeszcze raz, jeśli macie jakieś propozycje na to, co miałoby się znaleźć w kolejnej notce, to piszcie w komentarzach. Postaram się znaleźć czas i zrobić jak najwięcej. :)

xoxo kass 

4 komentarze:

 1. Świetna koloryzacja, taka wyrazista, ostatnio pokochałam takie ;D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że Ci się podoba. ;)
   Ja ostatnio właśnie z takimi kombinuję. :)

   Usuń

Layout by kass.
With help: subtelpatterns, mruwisko, rinne-tworzy.