What's new?
Od 17.11 nie planuje notek! Bo to mi po prostu nie wychodzi.

Od 29.10.2014 zaczynam wykonywać wybrane zamówienia.

Szablon widnieje od 28.04.2016. Wykorzystane instrukcje zostały umieszczone w podstronie Credits.

Szablon powinien działać we wszystkich przeglądarkach (działa najlepiej w Google Chrome oraz Operze, z Mozillą Firefox i Safari będę niedługo walczyć) i w większości rozdzielczości (sprawdzałam to kilka razy).

Recomend
Brak znanych mi imprez. :(

004. When you don't know what to say


Cześć Wam. Dzisiaj przychodzę do Was z niewielką ilością grafiki. Głównie dlatego, że zaczęłam dorabiać w hotelu jako recepcjonistka, a zmiany są nużące. Na przykład dzisiaj jestem po 24-godzinnej zmianie. Mam nadzieje, że uda mi się to wszystko połączyć. Prace, pisanie licencjatu, prowadzenie tego bloga, obowiązki na Katalogu Graficznym oraz obowiązki domowe.
Cóż... Jak już wspomniałam nie mam dzisiaj wiele, bo tylko 4 sygnatury, ale za to bardzo mi się one podobają. Staram się wrócić do całkowitego początku mojej twórczości, czyli ogólnego minimalizmu. Mam nadzieje, że prace przypadną Wam do gustu.
Napiszcie też w komentarzach co chcielibyście zobaczyć w kolejnej notce. Postaram się wykonać parę prac, żeby notki ukazywały się w miarę regularnie. Przecież po to właśnie stworzyłam tego bloga.

Sygnatury:

No i to by było na tyle ode mnie. Ewentualnie jeszcze takie małe przypomnienie:
Jeśli uważasz, że tworzę ciekawe prace i dodatki oraz, że są one przydatne to zagłosuj na mnie w TOP 10 Grafików Lata 2014 (pamiętaj jednak, że możesz zagłosować na maksymalnie 10 osób) oraz na Najlepszy Blog Prywatny Lipca mimo, że ten miesiąc się już kończy.
Jeszcze raz proszę także o Wasze sugestię na temat tego, co chcielibyście zobaczyć w kolejnej notce.

Do napisania. :)12 komentarzy:

 1. Odpowiedzi
  1. Oj Kaś, tyle obowiązków ;< Trzym się jakoś, na pewno dasz radę <3
   Sygnaturki są śliczne *o* Ta trzecia najlepsza, choć druga też niczego sobie :3
   Pozdrawiam!
   Alex x

   Usuń
  2. A dziękuję :)
   No muszę się jakoś trzymać. Zaraz będę się brała za pisanie pracy.
   Całuski. ;)

   Usuń
 2. Druga! Współczuje, że masz tyle na głowie :( Gdybym była Tobą już bym padła na łóżko i poszła spać. Dwie ostatnie sygnaturki są the best! W następnej notce mogłyby się pojawić... paczki stocków (Twoje są bardzo pomocne) i ... może banery... i toturial? Oczywiście jeśli czas masz zajęty to nie musisz tego wszystkiego robić :)
  Pozdrawiam :-*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że się podobają :D
   Hm... Stocków może poszukam, bo na pewno nie dam rady żadnych zdjęć porobić teraz. Niestety z braku czasu nie jeżdżę teraz nigdzie. Banery, te to już dawno robiłam. A tutorial... Hm... Jaki masz na myśli? Typu video tutorial jak ten na koloryzacje? Coś konkretnego byś chciała?
   Pozdrawiam. :)

   Usuń
  2. Myślałam o toturialu (nie o speedarcie) takim żadko spotykanym :D Taki naprzykład na baner, sygnaturę, nawet koloryzacje :) Wszędzie widać toturiale na nagłówki, więc pomyślałam, że może teraz czas na coś innego :)
   Pozdrawiam :)

   Usuń
  3. Robiłam już tutorial na koloryzację i na napis. Hm... Może zrobię na sygnę, tego typu jak te z tej notki. Ale muszę się zastanowić. ;)

   Usuń
  4. Chętnie poczekam :D

   Usuń
 3. Typowa polska kobieta pracująca. Ma 3 tys. rzeczy do zrobienia, a żadnej nie odłoży na później :D Ja bym jednak proponowała, żebyś z czegoś zrezygnowała w zamian za ten licencjat ;) To naprawdę będzie rozsądne.
  No no, nie spodziewałam się po tobie takiego stylu! Głównie, że wcześniej cię w nim nie widziałam :D Pierwsza sygn podoba mi się najbardziej <3 No i druga bardzo ładna <3
  Dzięki stokrotne za buttonik ;**
  Pozdrawiam serdecznie ;**

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aguś znasz mnie. Tysiąc rzeczy na głowie, ale wszystko trzeba zrobić. :D Ale pochwalę się, że dostałam jakiegoś lekkiego kopa i wzięłam się za licencjacką. :D
   Cieszę się bardzo, że Ci się podobają. :D Powiem Ci, że chyba będę więcej takich prac robić. :D
   Nie ma za co. ;) Czego się nie robi dla drugiego dziecka. :P
   Całuski :*:*:**:*

   Usuń
 4. sectumsempra
  003. You lifted me up - koloryzacje, stocki
  Pozdrawiam, Lady Spark
  [http://graphic-rhythm.blogspot.com/]

  OdpowiedzUsuń

Layout by kass.
With help: subtelpatterns, mruwisko, rinne-tworzy.