What's new?
Od 17.11 nie planuje notek! Bo to mi po prostu nie wychodzi.

Od 29.10.2014 zaczynam wykonywać wybrane zamówienia.

Szablon widnieje od 28.04.2016. Wykorzystane instrukcje zostały umieszczone w podstronie Credits.

Szablon powinien działać we wszystkich przeglądarkach (działa najlepiej w Google Chrome oraz Operze, z Mozillą Firefox i Safari będę niedługo walczyć) i w większości rozdzielczości (sprawdzałam to kilka razy).

Recomend
Brak znanych mi imprez. :(

Hen party - Please, don't forget about

W sobotę (29.04) miałam okazję organizować Wieczór Panieński dla mojej przyjaciółki. Powiem wam, że było to nie lada wyzwanie, bo brakowało mi pomysłów. Na początku miało być nas około 10 osób, a w końcu... Na imprezie było nas 3 (razem z przyszłą Panną Młodą). Jednym słowem towarzystwo się wykruszyło.
Ale mimo wszystko, mimo tak niewielkiej grupki, mogę spokojnie stwierdzić, że impreza się udała. Chociaż miałam problem z wyborem i kupnem prezentu to... Zaskoczyłam przyjaciółkę tym co dostała.Więc teraz napiszę kilka propozycji, które mogą się kiedyś, komuś przydać.
Ja akurat wykonałam samodzielnie Certyfikat dla Przyszłej Panny Młodej, pod którym się podpisałyśmy. Do tego zakupiłam kilka rzeczy i przygotowała taki a'la "Niezbędnik". A oto, co się w nim znalazło:

  

  

W Niezbędniku Przyszłej Panny Młodej znalazły się rzeczy przydatne w dniu ślubu, na kaca po Wieczorze Panieńskim oraz coś na Miesiąc Miodowy. 
Były to: 
 1. gumy do żucia
 2. bezbarwny lakier do paznokci
 3. plastry
 4. batonik czekoladowy
 5. lakier do włosów
 6. tabletki przeciwbólowe
 7. tampony
 8. woda mineralna
 9. napój energetyczny
 10. maszynka do golenia
 11. zupka chińska
 12. butelka wina
 13. świece zapachowe
 14. prezerwatywy
A oto i Certyfikat. Wystarczy troszkę pogłówkować i można zrobić coś fajnego samemu. Chociaż początkowo chciałam coś tego typu kupić, ale, że nigdzie takiego dyplomu nie znalazłam to... Oto efekt:Dodatkiem do prezentu była jeszcze Gra dla dwojga (pomyślałyśmy tutaj zarówno o Przyszłej Pannie Młodej, jak i o jej Przyszłym Mężu).


Oczywiście... Nie mogło zabraknąć tortu!Powiem Wam, że wszystko zależy tylko i wyłącznie od Waszej kreatywności. I uwierzcie mi, zabawa i dobry humor Przyszłej Panny Młodej to najważniejsze rzeczy przy takiej imprezie. :)

xoxo
kass

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Layout by kass.
With help: subtelpatterns, mruwisko, rinne-tworzy.