What's new?
Od 17.11 nie planuje notek! Bo to mi po prostu nie wychodzi.

Od 29.10.2014 zaczynam wykonywać wybrane zamówienia.

Szablon widnieje od 28.04.2016. Wykorzystane instrukcje zostały umieszczone w podstronie Credits.

Szablon powinien działać we wszystkich przeglądarkach (działa najlepiej w Google Chrome oraz Operze, z Mozillą Firefox i Safari będę niedługo walczyć) i w większości rozdzielczości (sprawdzałam to kilka razy).

Recomend
Brak znanych mi imprez. :(

And then came Christmas


Szczerze? Nie czuję, żeby Święta Bożego Narodzenia były coraz bliżej. Niestety, grudzień zleciał mi jak z bata strzelił i nie zrobiłam nawet połowy rzeczy, które chciałam zrobić do tej pory. Dlaczego tak się dzieje? Otóż... Wystarczy połączyć stałą pracę z "pracą dorywczą" i studiami. W pracy spędzam 8h, potem na kolejne niemal 2h idę do drugiej pracy, potem biorę się za projekty na uczelnie (których tak szczerze mówiąc, w tym semestrze jest strasznie dużo), a potem przychodzi weekend, który spędzam od rana do wieczora na uczelni. A gdzie w tym wszystkim znaleźć czas na porządki świąteczne? Na spotkania ze znajomymi? Jakoś tego po prostu nie widzę.
I chyba właśnie przez to nie czuję, żeby jutro miała być Wigilia, a pojutrze Święta Bożego Narodzenia. To wszystko wydaję mi się mega odległe. Nawet nie myślę o prezentach w tym roku. A jest to bardzo dziwne, bo... Zawsze uwielbiałam ten właśnie okres. Ale cała magia związana z tymi właśnie Świętami prysła kilka lat temu i nie potrafi wrócić niestety. Ponad to, fakt, że będą to pierwsze Święta bez mojej psiny wcale nie pomaga. Bo dla niej też zawsze kupowałam jakiś smakołyk pod choinkę.
I w sumie... To jak już jestem przy prezentach, to wciąż się zastanawiam co kupić mojej rodzinie. Bo mimo, że ustalaliśmy, że nic nie kupujemy (jest tak co roku), to pod choinką zawsze znajdzie się jakiś mały pakunek dla każdego.

No cóż... Pozostało mi w sumie, życzyć Wam tylko:

Zdrowych
Pogodnych
Radosnych
Spędzonych w rodzinnym gronie i miłej atmosferze
Świąt Bożego Narodzenia
WESOŁYCH ŚWIĄT! 

xoxo
kass

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Layout by kass.
With help: subtelpatterns, mruwisko, rinne-tworzy.