What's new?
Od 17.11 nie planuje notek! Bo to mi po prostu nie wychodzi.

Od 29.10.2014 zaczynam wykonywać wybrane zamówienia.

Szablon widnieje od 28.04.2016. Wykorzystane instrukcje zostały umieszczone w podstronie Credits.

Szablon powinien działać we wszystkich przeglądarkach (działa najlepiej w Google Chrome oraz Operze, z Mozillą Firefox i Safari będę niedługo walczyć) i w większości rozdzielczości (sprawdzałam to kilka razy).

Recomend
Brak znanych mi imprez. :(

016. L'amore mio... sei tu


Cześć kochani! Jejku jak dawno była notka. Po prostu jakieś szaleństwo, 2 miesiące zbierałam się, żeby tutaj coś dodać. Ale co ja się będę Wam tłumaczyć... Uczelnia robi z człowieka budyń. Dzisiaj właśnie tak stwierdziłam po 10h siedzenia na zajęciach. Wykłady, laborki, laborki i wykłady. Masakra jakaś. Do tego zaraz po świętach miałam egzamin, potem po weekendzie majowym kolejny. Jest tego trochę do ogarnięcia.
A co poza tym? Hm... W ciągu ostatnich 3 tygodni byłam na dwóch weselach. Było super! Niektórzy już słyszeli historię związane z tymi weselami. Więc tutaj już sobie je odpuszczę. Ponad to... Idzie lato! Ahh, moje upragnione ciepełko. I nic więcej mi do szczęścia nie będzie potrzeba!
Przechodząc już jednak do prac, to mam dla Was dzisiaj: dwa nagłówki, dwa szablony (z czego jeden jest wolny) oraz 12 sygnatur (z czego 11 z nich było robionych na specjalne potrzeby Graficznego Mam Talent organizowanego przez Katalog Graficzny).

Hi guys! OMG, it's been so long since I last wrote sth here. It's really crazy. I was about to write sth here during last 2 months. I won't explain myself to you... University make a pudding from one's mind. That's what I said after 10h of sitting at lectures and classes. It's horrible. Just after Easter I had exam, the next one I had after long May weekend. It's a lot of things to take care of.
What's more? During last 3 weeks I was at 2 weddings. It was great! Some of you have already heard some stories, so I won't repeat it one more time. Oh... And the summer is coming! It's gonna be warm once again. So there's nothing more for me to be happy!
About works, I came today to you with: 2 headers, 2 layouts (one is free) and 12 signatures (11 of them were made for Graphics Got Talent organised by Katalog Graficzny).

  Sygnatury / Signatures:
Nagłówki / Headers:

Współpraca z Sezam

Szablon / Layout:
Zamówienie dla 4everstruck

Szablon wolny


I to już tyle na dzisiaj. Pamiętajcie, aby zapoznać się z regulaminem przed pobraniem czegokolwiek. Jeśli komuś nie pasowałby nagłówek w szablonie wolnym, to zawsze mogę go zmienić na np. na sam tekst "L'amore esiste".
Ponad to, za miesiąc One Rehash będzie obchodzić swoje pierwsze urodziny. Jeśli dobrze pójdzie, to zorganizuję jakąś tycią imprezkę graficzną. Ale o tym jeszcze zdążę Was poinformować.

Trzymajcie się! xoxo
kass

8 komentarzy:

 1. Notka rządzi blogiem. Jest wspaniała. Bardzo podobają mi się sygnaturki. Są stworzone w innym stylu i te kolorki dodają uroku. :3 Pierwszy nagłówek to mój oczywisty faworyt. Mała ilość stocków, większa mieszanka tekstur, ale to sprawia, że ta praca jest jedynie w swoim rodzaju wyjątkowa. :3
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oh... Dziękuję Ci! Cieszę się niezmiernie, że prace Ci się podobają. :) Nie ma co, minimalizm to coś co uwielbiam w grafice. :)
   Pozdrawiam, :)

   Usuń
 2. Hoho. Całkiem sporo tego. ;D
  Śliczne sygnatury i nagłówki. :)
  Miłosny szablonik też rozkoszny. <3

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hoho. No zebrało się tego dzięki GMT :P
   I dziękuję, dziękuję xD
   Oj wiem... Taki słodziachny jest, nie? <3 :*

   Usuń
 3. Kass... ja nie wiem, co mogłabym innego powiedzieć... innego niż.... BOSKO! Bardzo podobają mi się sygnaturki. Są prześliczne. Ujęły moje serduszko. Zazdroszczę zamawiającej takiego ładnego szablonu, a swoją drogą szablon wolny jest słodziutki *o* Żałuję, że nie mam bloga, na którym mogłabym go ustawić :< No cóż...
  Czekam niecierpliwie na kolejną notkę! :)
  Pozdrawiam!
  Natx z lost souls

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooohhhh... Natuś, przecież Tobie też robiłam kiedyś szablonik. :)
   Cieszę się niezmiernie, że prace Ci się podobają. (Ohy i Ahy normalnie). I dobrze wiesz, że zawsze możesz sobie założyć bloga, ja przeciwwskazań nie widzę. :P
   Pozdrawiam cieplutko! :*

   Usuń
 4. O,hej kass :) Śliczne nagłówki,najbardziej mi się podoba współpraca.A sygnatury również świetne! Pozdrawiam ;d

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej hej :) A dziękuję Ci bardzo. Cieszę się, że prace się podobają.
   Pozdrawiam cieplutko :)

   Usuń

Layout by kass.
With help: subtelpatterns, mruwisko, rinne-tworzy.